Recenze kadeřnictví Extravagance Brno

Protože mám velmi špatnou zkušenost s kadeřnictvím Extragance v Brně, rozhodla jsem se s tímto podělit se všemi. Jedná se o kadeřnictví na ulici Joštova 2 – přímo v centru Brna

Objednala jsem s s několikadenním předstihem s tím, že budu chtít melír. Ihned po příchodu do kadeřnictví jsem se popravdě necítila příliš příjemně. Na zemi ležely nějaké vlasy černé barvy, které nikdo nezametl. Bylo mi bylo řečeno ať se posadím, což jsem udělala. Prvně bych měla napsat, že mé vlasy byly asi týden předtím barvené běžnou barvou z drogérie – odstín středně plavá. Můj požadavek byl tedy melír.

Kadeřnice se začala se dívat na moje vlasy a lámanou češtinou (vzhledově ukrajinka, nebo si jen šlapala při mluvení na jazyk) se mě zeptala “co jste dělala”.

Celé kadeřnictví mi přišlo takové neprofesionální. Kadeřnice měla s sebou buď dceru, nebo se jednalo o nějakou účnici ze střední školy – ta se jen posadila a koukala na mě, zatímco kadeřnice pokračovala v hodnocení mých vlasů:  “Vy chcete melír” ano, odpověděla jsem – to nepůjde, byla razantní odpověď. Nejsem kouzelnice, ještě dodala. Začínala jsem se slušně naštvávat, ale stále jsem mlčela a čekala co bude. Přeci jen jsem si vyhradila dvě hodiny svého času. Kadeřnice dále poznamenala s výrazem čověka, který svému oboru přeci rozumí, kdybych Vám udělala melír vypadaly by Vám vlasy a to asi nechcete, že tak co budete dělat? Jediná možná odpověď byla: no půjdu od jiného kadeřnictví. Tohle je jednoduše ten typ kadeřnictví kde potkáte postarší paní, které užívají barvící techniky z minulého století, stojí si za svojí pravdou – čemuž odpovídá i jejich vtipný slogan. Vaše vlasy jsou u nás v dobrých rukou. To je přesně ta mýlka v českých službách, kdy vám někdo neustále dokola říká že něco nejde :) a že je to ještě pro vaše dobro.

Ještě týž den jsem se objednala do kadeřnictví Franck Provost., kde si opravdu vyhráli a potřech hodinách včetně ozdravné kůry, jsem odcházela s náhernými, zdravými vlasy, dokonalým tenoulinkým melírem. A hádájte co? vlasy samozřejmě nevypadaly :) Celou recenzi kadeřnictví Franck Provost najdete v recenzích.

 

3 comments on “Recenze kadeřnictví Extravagance Brno

  1. V.V. napsal:

    Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost, ale pokud kadeřnice řekla, že Vámi chtěný melír pro Vás nebyl momentálně nejvhodnější varianta, dělala vše podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jinak Vás musím upozornit, že ve článku mluvíte o cituji kadeřnici s lámanou češtinou ( vzhledově Ukrajinkou, která si možná jen šlape na jazyk) a v této zprávě pro nás o kadeřnici, která má na obrázku zrzavé vlasy- jedná se o dvě naprosto odlišné osoby. Vzhledem k tomu, že si nejste jistá, kdo s Vámi jednal, ani tento článek nemůžeme považovat za věrohodný. S přáním hezkého dne Kadeřnictví Extravagance

  2. karla napsal:

    Dobrá recenze, je super varovat ostatní před špatnými službami. Nedávno jsem narazila na stránku http://www.kdomestriha.cz/recenze-kadernicvi kde jsou všechny hodnocení nahromadě a člověk tak nemusí složitě hledat různě po diskuzích :-)

  3. admin napsal:

    V.V. : ne, opravdu nejsem žádná vaše konkurence :) jen opravdu nespokojená zákaznice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>